Bride of the Century 6.rsz |
Limo |
2014.03.15. 18:54 |
Elkszltem a Bride of the Century hatodik rszvel :D
Ebben a rszben is nagyon aranyos rszek voltak, s mr nagyon vilgosan ltszik, hogy Kang Joo gy belezgott Doo Rimba, mint vak l a gdrbe :D A tbbi szl is bonyoldott Yi Kyung visszatrtvel, na, s a vge... Rviden nagyon j kis rsz volt, j szrakozst hozz!
Egybknt megvltozott a rszek sugrzsi ideje, mostantl pntek-szombat 23:00-tl adjk. Esetleg em tudja valaki, mirt raktk t?
Lenne egy krdsem is. Felmerlt a problma, hogy az asiatorrentrl letlttt rszekhez nem j a feliratom, mert az ottani verziban van egy reklm. Nem tudja esetleg valaki, honnan lehet a feliratomhoz passzol jobb felbonts/nagyobb mret videkat letlteni? Nekem elg az a minsg, amit a freekoreandramasrl leszedve kapok, de vannak, akik jobban szeretik a jobb minsget, amit tkletesen megrtek. Elre is ksznm a segtsget ^^
|
 |
Emergency Couple |
Ditta |
2014.03.13. 22:13 |
Kedves Mindenki!!!
A mai gymlcsnk gyaraptsaknt Kainval elkszltnk az Emergency Couple 6. rszvel is. :DDD Egy jabb remek rsz, ami kihagyhatatlan 
Kvnunk mindenkinek j szrakozst 
|
 |
Bride of the Century 5.rsz |
Limo |
2014.03.13. 19:04 |
Elkszltem a Bride of the Century tdik rszvel Mint kiderlt, nem Yi Kyung az egyetlen szemt anya a sorozatban, komolyan mondom, rmiszt az a kt n. Mindenesetre ez is j rsz volt Voltak aranyos rszek, de most nem a romantikus szl volt az eltrben
J szrakozst a rszhez, s mint mindig, most is kvncsi vagyok a vlemnyetekre ^^
|
 |
Emergency Couple |
Kaina |
2014.03.13. 16:17 |
|

Kedves Tagok!
Ditta s n elkszltnk az Emergency Couple 5. rszvel. :D Ez a rsz is tele volt vicces jelenetekkel s Chang Min tett valami igazn furcst. :D
J szrakozst ehhez a rszhez is.
|
 |
Emergency Couple :D |
Ditta |
2014.03.10. 18:53 |
Kedves Mindenki!!! 
Kaina s n nekilltunk egy j projektnek, az Emergency Couple-nak. s mr most elsre hoztunk nektek ngy rszt. Remlem mindannyitoknak tetszeni fog. Mi nagyon megszerettk ezt a sorozatot. Ezzel egy kicsit gy jrtunk, mint Limo, aki nem brja abbahagyni a fordtst, mert annyira j a sorozata. Nos, igen, ez a sorozat is annyira j. Kvncsian vrjuk a vlemnyeket Most elsre hoztam egy kpet a szereplgrda egy rszrl XDDD ( Choi Jin Hyuk, Song Ji Hyo, Lee Pil Mo, Choi Yeo Jin, Clara, Park Jun Keum, Kwon Min )
Az els ngy rsszel kvnunk mindenkinek nagyon j szrakozst!!! :D
Letlts: http://shunkjdx.blogspot.hu/2013/12/emergency-man-and-woman-ongoing.html
|
 |
Bride of the Century 4.rsz |
Limo |
2014.03.07. 21:25 |
|
Tlthet is a negyedik rsz :D
Azt hiszem, nem mondok jat azzal, ha azt mondom, hogy nekem ez a rsz is nagyon tetszett XD Nagyon sok aranyos rsz volt benne, ami kirdemelte tlem a "jaj de cuki" jelzt, mikzben nztem.
Ha nem szokttok (n pldul nem mindig nzem meg sorozatoknl az elzeteseket, mert nem szeretek magamnak spoilerezni), most akkor is nzztek teljesen vgig a videt, mert a legvgn van egy pluszjelenet, amirt rdemes (st ktelez)
ui.: mindenki kommentjre vlaszolni fogok, csak eddig nem volt idm, mert ma mita hazartem, szinte vgig fordtottam, amikor a gp el kerltem :)

|
 |
Bride of the Century 3.rsz |
Limo |
2014.03.06. 17:53 |
|
Sziasztok!
Meghoztam a harmadik rszt A szavazs szerint nagyon sokan vrjtok a rszeket, aminek nagyon rlk, ez s minden komment plusz lendletet ad :D
Nekem ez a rsz is nagyon tetszett, s a vge most ttt. Szmtottam valami ilyesmire, de nem gondoltam, hogy tnyleg meglpi a forgatknyvr. Mindenesetre rlk, hogy megtette, j kis bonyodalmak lesznek mg itt ^^
A msodik rsz feliratban a harmincadik perc krnykn krlbell egy percen t hibs az idzts. Htvgn mindenkpp javtani fogom az idztst, s feltltm a j verzit 

|
 |
Facebook |
Kaina |
2014.03.03. 23:28 |
|

Kedves Tagok.
A korbbi szavazson lehetsgetek volt megszavazni, hogy a Kaiti-team fent legyen facebook-on vagy sem. Mivel elg sokan az igenre szavaztatok ltrehoztunk egy csoportot Kaiti-team fansub nven, amelyet a kvetkez linken meg is talltok:https://www.facebook.com/groups/233234946860908/
Tovbbi informcit a csoport zenfaln olvashattok vagy akr itt is krdezhettek.
|
 |
Goong S :DDDD |
Ditta |
2014.03.02. 15:30 |
Kedves Mindenki!!! 
Kaina s n hoztunk nektek 3 Goong S rszt. Szerintem a trtnet egyre rdekesebb.
J szrakozst kvnunk!!! :DDD
|
 |
Bride of the Century 2.rsz |
Limo |
2014.03.02. 12:10 |
|
Meghoztam a msodik rszt :D
Nekem nagyon tetszett ez a rsz, most hogy a fszerepl prosunk tallkozott egymssal, tbb tnyleg vicces jelenet volt, mint az els rszben :D Volt egy-kett, amin szinte hallra rhgtem magam. (A magassarkban megbotls jelenet nagyon nyomi, de n nagyon jt szrakoztam rajta XD)
Nektek hogy tetszett? ^^

(Ez a jelenet sem volt rossz XD)
|
 |
|