Brilliant Legacy 22. rsz |
Ditta |
2013.10.17. 19:06 |
Kedves Mindenki!!!! 
Egy kisebb, hosszabb sznet utn,de meghoztam a BL 22.rszt. XD
Most ismertett nem irok, nzze meg mindenki ezt a rszt. Szerintem egy jabb izgalmas rszt lthattok majd.
Mindenkinek j szrakozst!!! XD
|
 |
She is Wow |
Pati |
2013.10.15. 22:26 |
|
Sziasztok!
Egy kicsit nagyon elhzva, de meghoztam a She is Wow jabb rszt. Egy ideig mg biztosan lassabban kerlnek fel fordtsaim, mert most szokom a Fiskolt, s jv hten pedig zh hetem is lesz, de amint annak vge, megprblok belehzni, mert gy is van most rengeteg projekt.
Aki pedig az All About Romance-t vrja, annak se kell sokig trelmetlenkednie, mert holnap az is ksz lesz.
Ehhez pedig j szrakozst! :) Lesz megint bven benne meglepets. :D
|
 |
Love Keeps Going |
Kaina |
2013.10.15. 19:13 |
A mai napon mg egy frissel kszltnk nektek, ami nem ms, mint a Love Keeps Going 10. rsze. :) Ezt a rszt kr kihagyni annak, aki eddig nzte a sorozatot, mert a java csak most jn. :D Csatolok egy kpet, hogy lsstok mirl beszlek.
J szrakozst hozz. ;)
|
 |
Fated to Love You |
Kaina |
2013.10.15. 17:28 |
Kedves Tagok!
Elkszltem a Fated to Love You 1. rsznek magyar feliratval. Mivel spanyol-angol feliratokrl fordtottam eltartott egy ideig, de megrte. :D Ez a dorama lett a szvem cscske, ezrt mg nagyobb rm szmomra, hogy vgre veletek is megoszthatom. ^_^ Remlem mindenkinek tetszeni fog!
J szrakozst kvnok hozz!
Link a videhoz: http://www.filefactory.com/file/5hw7gf5lqwlt/FTLY16149V01.rar
|
 |
Meglepets! |
Kaina |
2013.10.01. 15:44 |
Kedves Tagok!
Mivel annyira szeretlek titeket kszltem nektek egy kis meglepivel. Mr tegnap kirtam, hogy kszlk nektek valamivel, ezrt gondolom mr kvncsiak vagytok. Azok vagytok??? :D Ha igen, akkor kattintsatok a "Tovbb"-ra s megltjtok mivel kszltem nektek! :D
|
 |
BOLDOGSG |
Kaina |
2013.09.28. 19:12 |
Kedves Mindenki!
Nagy rm szmomra, hogy tudathatom veletek, immr tbb, mint 200 tagja van az oldalnak, ami azrt nagyszer, mert jniusban alakultunk. Ilyen rvid id alatt ilyen sokan rdekldnek a munkink irnt... nem is tudom hogy ksznhetnnk meg. A jvben remlem mg tbben lesznk, mi pedig igyeksznk rmet szerezni nektek minl tbb projekttel.
Ksznjk, hogy tmogattok minket s figyeltek bennnket! ^_^
|
 |
Brilliant Legacy: 21.rsz |
Ditta |
2013.09.26. 20:18 |
Meghoztam a Brilliant Legacy 21. rsznek magyar feliratt!!! XD
Volt egy kis idm, gy vgeztem ezzel a rsszel is. Csak azt tudom mondani, hogy egyre jobban szeretem ezt a sorozatot.
Tartalom: Hwan miutn "beesik" Eun Sung-hoz, ott alszik a lny laksban. Eun Sung-nak egyre jobban tetszik a nyaklnc.
Majd elindulnak a Keleti Tengerhez a licitre, de oda keveredik Seung Mi s Jun Se is, gy ngyen rdekes helyzetbe kerlnek. Igen a rsz vge..., ht az a kedvencem, de megltjtok, ha megnzitek. 
U.i: A kprl direkt lehagytam az utols kpkockt. XD
Mindenkienkinek j szrakozst!!! 
|
 |
Brilliant Legacy: 20.rsz |
Ditta |
2013.09.24. 21:43 |
Kedves Mindenki!!! 
Meghoztam a BL 20. rszt 
Tartalom: Eun Sung elmegy a Nagymama hzbl. Elmegy felmondani a cghez, de Nagymama nem fogadja el a felmondst. (Szerintem a Nagyi tudja, hogy Eun Sung-nak van igaza) Hwan nem tudja, hogy a szvre, vagy az eszre hallgasson-e. ( De van egy olyan rzsem, hogy a szve ersebbb. ) Hwan Eun Sung segtsgvel ajndkot vesz a nagymamjnak az els fizetsbl. Nagymama meghatottsga a kedvencem ebbl a rszbl. s mg szerepet kap egy nyaklnc is. :D
Mindenkinek j szrakozst!!!
|
 |
Brilliant Legacy 19. rsz |
Ditta |
2013.09.22. 19:21 |
Kedves Mindenki!!!
Elkszlt a Brilliant Legacy 19. rsze :D
Ismertet: Eun Sung-ot nagyon felkavarja a biztostsos gy. Hwan ltva a lnyon, hogy valami nincs rendben, aggdik rte . Eun Sung mostohaanyja drasztikus lpsre sznja el magt. Mondjuk gy, hogy mr megint a lny ellen szervezkedik, de most mr vgre is hajtja. 
Kvnok mindenkinek j szrakozst!!! 
|
 |
Brilliant Legacy |
Kaina |
2013.09.16. 20:02 |
|
Kedves Mindenki!
Elkszltem a Brilliant Legacy 18. rszvel. A kvetkez rszt ha minden igaz Ditta hozza majd nektek, de errl pontos dtumot mg nem tudok. Az esetleges hibkrt elnzst, de elgg kifradtam a vgre. :D
A rszrl: Ez a rsz nagyon j volt. A legjobban az tteremes rsz tetszett, ahol Hwan...... megtudjtok mit csinlt, ha megnzitek. :D :P
J szrakozst hozz. :)
|
 |
|